Výrobci

Reklama
Otáčející reklama Otáčející reklama

Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Newsletter
RDiS 200

RDiS 200

Tenisová raketa Yonex RDiS 200 je novinkou roku 2010 a volbou chorvatského hráče Maria Ančiče. Tato špičková závodní raketa nabízí maximální kontrolu Vašich úderů, při zachování skvělého citu pro míč.

Více detailů

Výprodej Výprodej!
2 799Kč s DPH
2 313Kč bez DPH

3 750Kč s DPH

Dostupnost: dostupnost 2-3 dny


Hmotnost rakety 295 g
Velikost hlavy 98 sq. inch = 632 cm2
Velikost gripu G 4
Vyvážení rakety 320 mm
Délka rakety 27 inch
Barva rakety černo - zlatá
Barva omotávky bílá
Materiál CS Carbon Nanotube, Toughlex, H.M. Graphite
Doporučený výplet Cyber Brid 125
Vypletená ne
Určení Pokročilí a závodní hráči
Šířka rámu 20/22/22mm
Četnost hraní každý den
Styl hry razantní styl hry

 

Tenisová raketa Yonex RDiS 200 je novinkou roku 2010 a volbou chorvatského hráče Maria Ančiče. Tato špičková závodní raketa nabízí maximální kontrolu Vašich úderů, při zachování skvělého citu pro míč. Díky použitým výrobním materiálům a technologickým postupům raketa umožňuje maximální přenos energie (síly) do úderu a zároveň udržuje jejich vysokou kontrolu.

Doplňující popis

Použité technologie:
Toughlex
Nová technologie Yonex (použití pružnějšího kaučuku s delší životností) zabudovaná v celém rámu rakety, dává skvělou razanci všem Vašim úderům a pomáhá při spinových úderech.

O.P.S.
Ideální flexibilita rámu pro lepší spin a kontrolu směru míče.

Isometric
Zvětšený sweetspot (plocha pro ideální zásah míče) o 10 % a přináší razantnější údery.

Shockless Grommet Systém
Díky absorpci šoku při nárazu míče výrazně snižuje únavu svalů při delších zápasech, zvyšuje cit při úderu a chrání zápěstí, předloktí a loket hráče.

I.P.S.
Ideální rozložení hmotnosti v hlavě rakety po stranách rámu pro lepší využití momentu setrvačnosti při úderu.

Super Cushion Grip
Minimalizuje vibrace a tím chrání zápěstí, předloktí a loket hráče. Prevence zranění.

CS Carbon Nanotube
Zdokonalené vrstvení jednotlivých „capů“mezi držadlem shaftem, které se pohybují (ohýbají) nezávisle na místě úderu. Raketa se stává flexibilnější, trvanlivější a je schopna vytvářet více extra síly pro údery a umožňuje přesnější umístění míče.

Stability Torsion Control
O 17 % širší shaft zvyšuje tuhost rámu a tím jeho odolnost proti kroucení při úderu. Více kontroly, stability a citu při úderech.

Aero-Box Vari Frame
Nová technologie zvyšující rychlost švihu a generující vyšší rychlost spinových úderů. Společně s technologií I.P.S. zvyšuje stabilitu rámu o 15 % a snižuje o 10 % odpor vzduchu.

Flex/Torsion Control Shaft
O 14 % širší plocha shaftu, v porovnání s běžnými raketami, zvyšuje stabilitu, ovladatelnost a schopnost generovat vyšší repulsivní sílu pro spolehlivé a přesné údery z plného nápřahu.

Feel Control Grommet
O 18 % hlubší „žlábky“ na vrchu a po stranách rámu jej dělají lépe tlumícím. Raketa garantuje komfortní pocit při všech úderech.

Doporučení:
Raketa je vhodná pro závodní a výkonnostní hráče, zejména pro ty, kteří rádi hrají spinové údery. Kontrola, síla a cit.Košík  

(prázdný)

Přihlášení

AKTUALITY

Pro všechny naše zákazníky nabízíme partnerskou slevu 25% do autorizovaného eshopu adidas. Sleva se aktivuje při objednávce slevovým kódem SU471X20.

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Otáčející reklama Otáčející reklama