Výrobci

Reklama
Otáčející reklama Otáčející reklama

Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Newsletter
Voltric Z-Force LTD

Voltric Z-Force LTD

Raketa Voltric Z-Force je novinkou firmy Yonex pro rok 2012. Stejně jako všechny rakety této série v sobě kombinuje razanci úderů, jejich kontrolu a vynikající ovladatelnost při rychlých výměnách.

Více detailů

Sleva!
3 869Kč s DPH
3 869Kč bez DPH

4 300Kč s DPH

Dostupnost: dodací doba 3 pracovní dny


Hmotnost rakety 3U = 85 g
Velikost gripu G3
Barva rakety bílá/zlatá
Barva omotávky bílá
Doporučený výplet BG 80 bílý
Určení raketa vhodná pro útočnou a razantní hru
Materiál - hlava rakety H.M. Graphite, Sound Filter, EX-HMG, Tungsten
Materiál - rám rakety H.M. Graphite, Nanopreme
Četnost hraní každý den
Styl hry útočné pojetí hry
Tuhost rámu extra tuhý rám
Vyvážení rakety do hlavy

Raketa Voltric Z-Force je novinkou firmy Yonex pro rok 2012. Stejně jako všechny rakety této série v sobě kombinuje razanci úderů, jejich kontrolu a vynikající ovladatelnost při rychlých výměnách. Tento model je dobrou volbou pro všechny hráče, kteří hledají útočnou raketu s vynikající kontrolou úderů. Raketa Voltric Z-Force je výrazně vyvážená do hlavy, maximálně efektivně přenáší energii do úderu a dává tak smeči obrovskou razanci. Její vyvážení umožňuje zahrávat čisté a razantní údery. Skvělá razance je dále podpořena i tužší konstrukcí rámu. Testy bylo prokázáno, že rychlost odehraného míče v 6 metrové vzdálenosti (od rakety) je s raketou Voltric Z-Force o 25 km/hod. vyšší než s běžným rámem. Užší konstrukce rámu zaručuje rychlý švih, a to i přes výrazné vyvážení do hlavy a snižuje tak „těžký pocit“ z rakety. Shaft rakety s technologií Nanoscience v sobě kombinuje ohebnost a stabilitu. Jeho tenký průměr (spolu s Voltric 80 nejtenčí shaft v historii Yonexu) zvyšuje energii získanou ze švihu. Svou kvalitou přesvědčila raketa Yonex Voltric Z-Force i jinak velmi konzervativní hráče pokud jde o změnu rakety. Nově s ní hrají například světová jednička Lee Chong Wei („při každé smeči mám pocit, že jsem schopný rozbít míč“), Tan Boon Heong hrající už 10 let s jedním typem rakety („cítím vyšší razanci mých úderů a mám pocit jako bych s touto raketou hrál již roky“) a Dánové Peter Gade a Viktor Axelsen.

MATERIÁL A TECHNOLOGIE:
NANOPREME - materiál
NANOSCIENCE - technologie
Firma Yonex se 5 let zabývala výzkumem materiálů, které budou schopny nabídnout vysokou razanci (sílu)úderů a jejich skvělou repulsi. S využitím carbon technologie bylo spojení těchto 2 vlastností neproveditelné. Zásluhou následného vývoje materiálů jako jsou Fullerene, CS Carbon Nanotube a X-Fullerene může nyní firma Yonex představit světově jedinečnou výrobní technologii NANOSCIENCE a nový materiál NANOPREME.
Materiál Nanopreme je novou úrovní v „Nano-technologiích“, operující v měřítku menším než jedna miliardtina metru a využívající epoxidovou pryskyřici ke spojení grafitových vláken dohromady. Nanopreme překonává omezené kvality carbonové technologie a úplně poprvé tak materiál rakety poskytuje současně tuhost (tvrdost), vysokou odrazovou pružnost a vysokou repulsi.


SROVNÁNÍ FYZIKÁLNÍCH VLASTNOSTÍ
Vlastnosti (výkonnost) shaftu ovlivňují razanci (sílu), rychlost a kontrolu úderů. Tenčí shaft lépe „odráží míče“, ale snižuje odolnost proti ohýbání. Jeho vyztužení grafitem zvyšuje odolnost a odrazovou pružnost, ale může udělat shaft křehčím. Zabudováním materiálu Nanopreme do celého shaftu se firmě Yonex podařilo vygenerovat více repulse a vytvořit shaft s větší pevností a odrazovou pružností.

ULTRA TENKÝ PRODLOUŽENÝ SHAFT
Nejtenčí v historii, s větší silou (razancí)
Rakety Voltric (Voltric Z-Force, Voltric 80)jsou díky zabudování materiálu Nanopreme do struktury shaftu více stabilní v porovnání s běžnými raketami. Prohneme-li 2 rakety v shaftu stejnou silou a následně shaft uvolníme, rakety Voltric Z-Force a Voltric 80 se vrátí (vymrští zpět) za stejný časový úsek (0.018 s ) téměř 2 x dál než běžná raketa, což celému rámu dodává výrazně vyšší razanci úderů.

TRI-VOLTAGE SYSTÉM
Těžší hlava rakety (její vrchní část) tradičně zvyšuje razanci úderů, ale zároveň snižuje rychlost manipulace s raketou. Naopak lehčí hlava zvyšuje rychlost manipulace, ale způsobuje ztrátu úderové razance. Nový Tri-voltage systém poprvé úspěšně kombinuje tyto dvě protichůdné vlastnosti -mimořádnou razanci (sílu) úderů a rychlou manipulaci s raketou.

VOLTRIC TO JE KONTROLA A RAZANCE (SÍLA)
Tvrdá (stiff) struktura vrchní části rámu umožňuje hlavě rakety se ohýbat pod velkou kontrolou a udržet míč mnohem déle na výpletu, což umožňuje vynikající kontrolu úderů.
Úzký profil rámu umožňuje vyšší „ohnutí“ a přenos větší množství energie do míče. Tato kombinace vám umožňuje smečovat s maximální razancí.


VOLTRIC TO JE AGILITA (HBITOST)
U série Voltric je váha soustředěna v horní části rámu a v krčku, což umožňuje dobrou manipulaci s raketou a současně vysokou razanci úderů. Tenký profil rámu v horní části a po stranách hlavy rakety snižuje odpor vzduchu a dále tak zvyšuje razanci úderů a zlepšuje manipulaci s raketou. Hráči tak nyní mohou udělat plný nápřah dokonce i v krátkých a rychlých výměnách, a to díky okamžité reakci rámu i na velmi drobný pohyb.


VOLTRIC TO JE SKVĚLÝ ZVUK ÚDERŮ, OSTRÝ A SILNÝ


SOUND FILTER
Další inovující Yonex technologie, Sound Filter, je umístěn v rámu rakety v bodech 2 a 10 jako u hodinového ciferníku. Má psychologický efekt na soupeře, protože údery vydávají silnější a „ostřejší“ zvuk. Soupeř tak těžko odhaduje, jak razantní váš úder ve skutečnosti je.

Doporučení:
Při prasknutí výpletu je nutné, v zájmu zachování vlastností rámu, jej neprodleně vystříhat!

Made in Japan!Košík  

(prázdný)

Přihlášení

AKTUALITY

Pro všechny naše zákazníky nabízíme partnerskou slevu 25% do autorizovaného eshopu adidas. Sleva se aktivuje při objednávce slevovým kódem SU471X20.

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Otáčející reklama Otáčející reklama